(098) 035-78-13
готовых проектов домов онлайн!

Сплануємо власну кухню


Мироненко Н. Сплануємо власну кухню // Янус Нерухомiсть. 2001. №6. C.21

Здається, у вашій кухні не залишилось вільного місця. А де подіти посуд, спеції та все інше, що ми звикли ховати. При сучасному підході до конструювання кухні вам на допомогу прийдуть висувні та поворотні шухляди, оптимальне освітлення, ящики з са-моповоротним механізмом, гнучкі передбачені системи ніш, реллінгові пристрої та багато іншого.
Продовжуємо розмову про те, як озброїти нашу кухню найсучаснішими побутовими приладами та найзручнішими меблями.
У минулому числі журналу ми вели розмову про те, як правильно побудувати лінію меблів та організувати простір нашої кухні. Якщо наша попередня розмова допомогла Вам визначитись з розташуванням меблів та побутової техніки, давайте поговоримо про те, де розмістити посуд, спеції та інші дрібниці, які не тільки є необхідними та невід'ємними предметами, але й додають нашій кухні шарму та атмосфери затишку та неповторності.
Беззаперечною істиною є те, що найзручніше місце для розміщення посуду щоденного використання — тарілок і т. п.— є на так званому "другому поверсі", над раковиною мийки. Існують спеціальні пластикові або металеві форми для вертикального розміщення посуду, доступні за ціною та естетичним виглядом, які виробники кухонь вмонтовують у навісну настінну шафу над мийкою. Порада дизайн-бюро "Інтер'єр": відмовтеся від нижньої стінки у такій шафі: це забезпечить додаткову циркуляцію повітря для просушування посуду, а вода буде скапувати прямо в раковину.
Досить поширені тепер системи з іноземною назвою "реллінги" являють собою нікельовану металеву трубку, вмонтовану над робочою поверхнею під "другим поверхом" кухні по всьому її периметру для гачків, або навколо робочої поверхні також по периметру "столешниц!" для рушників На гачках трубки дуже легко навішувати як різні дрібниці, так і більш серйозні допоміжні речі.
Новинка: на подвійних реллінгах можна розмістити галогенові світильники — такий ультрасу-ч а с н и й підхід до-стойко підкреслить переваги модерну та забезпечить стовідсоткове освітлення робочої поверхні. Поруч з ними можна розташувати навісну полицю для спецій, дерев'яний блок для ножів, гачки для мішалок, черпаків, відкривачів, навіси для кулінарних книжок та розділюваль-них дощок.
Якщо ваша кухня побудована у формі латинської L, чи ж то української Г, давайте подумаємо про організацію кута. Бо ж саме кут являє собою найбільшу складність любого планування. Перш за все переконайтесь, щоб дверцята шаф не заважали відкриванню одна одної. Не забудьте, що побутову техніку треба розміщувати на відстані 30 см від кута. Продовжимо нашу розмову у наступному номері журналу.

 
Поиск проекта:
Поиск проекта по коду:


НАШИ ПРОЕКТЫ
НАШИ ПРОЕКТЫ | проектов домов
Проект недели
Проект недели | проектов домов
Код: 020-10
Общая площадь: 247.31 м.кв
Жилая площадь: 98.22 м.кв
 
Проект месяца
Проект месяца | проектов домов
Код: Z99
Общая площадь: 126.9 м.кв
 
Стоимость: 16875 грн.
Проект года 1
Проект года 1 | проектов домов
Код: Zx24
Общая площадь: 166.1 м.кв
 
Стоимость: 21875 грн.
Проект года 2
Проект года 2 | проектов домов
Код: h-217
Общая площадь: 217.45 м.кв
Жилая площадь: 109.87 м.кв
 
Проект года 3
Проект года 3 | проектов домов
Код: 005-08
Общая площадь: 260 м.кв
Жилая площадь: 124 м.кв